anténa

1998 - ....
Odpovědět
henryl
Příspěvky: 5
Registrován: pon 28. kvě 2012 10:45:53

anténa

Příspěvek od henryl »

Chtel bych zeptat, jak se dostat ke sroubu anteny na strese. Antena je uvolnena a potrebuji dotahnout jeji sroub. Bohuzel nevim jak presne rozdelat v kabine u stropu svetlo, abych se dostal k matici sroubu anteny. Zkousel jsem zabrat (ne moc silne) za cely plastovy modul ve kterem je svetlo, ale jenom se to nadzvedlo (dal jsem se bal, z ebych neco ulomil). Mel jsem zabrat vic (kde presne) anebo se melo jenom nejak vyloupnout sklicko svetla a potom neco dale? Take jsem si vsimnul, ze smerem od predniho skla je uplne nakraji calouneni strechy v calouneni otvor. Neni tam bohuzel mozne podivat, ale neni treba tam nejaky dil k uvolneni? Prosim o radu. :cry: Diky.

henryl
Příspěvky: 5
Registrován: pon 28. kvě 2012 10:45:53

anténa

Příspěvek od henryl »

no odpovez si sam ;-) K antene se dostava tak, ze se trochu nasilim vyloupne nejdrive male sklicko se svetly, v tom otvoru po svetle se objevi plastove uchyty celeho plastoveho stropniho dilu (ramecku), ktere uz lze snadno videt a odcvaknout. Vysledek je, ze ze stropu visi na konektoru plastovy ramecek i se svetly a ke sroubu resp. matici se lze uz dostat. Staci jenom oddelat plechovou cepicku... hura :)

Odpovědět