chcípne

1995 - 2005
Odpovědět
Jiriiik91
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16. říj 2014 16:17:42

chcípne

Příspěvek od Jiriiik91 »

Zdravím všechny zkusím to nějak stručně vysvětlit co mám za problém. Za jízdy když např. držím 110 km/h plyn mám pořád stejně tak auto začne jako by ubírat a přidávat samo jakoby jemné pozvolné škubání dělá to na všechny stupně krom 1. A když někdy přidám plný plyn tak se zadrhne a pomalu chcípne nastartovat jde třeba až na po 3 a rozsvítí se kontrolka motoru po ujetí asi 100 km zhasne a rozsvítí se opět při problému výkon vše ok dělá to jen někdy ne pokaždé. Když otočím klíčkem tak není slyšet čerpadlo v nádrži že nasává je slyšet až na po 3 třeba pak jde nastartovat doufám že je to srozumitelné. Diagnostika ukázala egr a váhu vzduchu pod odpojení váhy vzduchu je problém přát stejný. Nechce se mi věřit že by špatná váha vzduchu chcípla motor začalo to dělat od té doby co jsem vyjel skoro všechnu naftu z nádrže je možné že je ucpané čerpadlo v nádrži ? když jsem natankoval plnou problém byl pořád stejný. Má čerpadlo v nádrži tlačit po každém otočení klíčku ? Děkuji za každou reakci P 406 2,0 HDi 80 kw sedan r.v 2000 najeto 272xxx

JirinaUchytilova
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04. led 2015 9:29:51

chcípne

Příspěvek od JirinaUchytilova »

Dobrý den tak to ja mám uplně stejný problém a nevim jak to řešit,v tolikati servisech to auto bylo a stale mi to děla kdybich do toho nedala tolik peněz tak to auto už dam do šrotu. V čera to zas začlo dělat prosím poradíte mi někdo??

Odpovědět