Peugeot 106 - svíčky demontáž a přestavba na E85

1991 - 2005
Odpovědět
Uživatelský avatar
nexer
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 03. kvě 2012 22:06:13

Peugeot 106 - svíčky demontáž a přestavba na E85

Příspěvek od nexer »

Zdravím,

(Peugeot 106 1.0i 33kW, r.v. 1996)

už delší dobu jezdím se svým Peugeot 106 na E85 v různých poměrech s N95. Při přesáhnutí poměru okolo 4:1 pro E85 se objevují následující symptomy:
- auto déle startuje, hlavně při snížené teplotě. Někdy dokonce až na druhý pokus.
- spotřeba se zvýšila přes 7,5 litrů na sto kilometrů (na N95 lze jezdit okolo 5 litrů na sto)
- při "skoro" čistém E85 (6:1 a více pro E85) motor netáhne od spodních otáček a pro rozjezd na křižovatce či do kopce je nutné motor vytáčet hodně vysoko, aby se neudusil.
- při ještě čistším E85 motor přestává táhnout i ve středních a vyšších otáčkách

Otázka pro vás:
1) V automobilu jsou nainstalovány standardní svíčky, u kterých si nejsem jistý stářím (předpokládám dobrý stav - na N95 jezdí v pořádku, motor je kultivovaný a táhne v celém spektru otáček). Myslíte si, že by bylo možné některé z výše uvedených problémů odstranit při použití nějakých speciálních svíček? Řídící jednotka si totiž sama nastavuje předstih.

2) Chtěl jsem zkontrolovat svíčky, takže jsem odpojil kabel a odšrouboval svíčku. Nepovedlo se mi ale svíčku z motoru vytáhnout, byla uvolněná, ale nějak tam pořád držela. Nevíte prosím někdo, co jsem dělal špatně?

Děkuji moc za případné odpovědi! :)
Pavel
It's a different kind of economic recovery. The kind where bankers steal trillions and you don't have a job.

Uživatelský avatar
nexer
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 03. kvě 2012 22:06:13

Peugeot 106 - svíčky demontáž a přestavba na E85

Příspěvek od nexer »

Tak jsem vyměnil palivový filtr (byl tam asi původní - made in France) a auto je jako vyměněné. Táhne v celém spektru otáček a startuje na E85 jako na N95 (poměr odhadem 4:1). ;)

Zítra to ještě zkusím za studena, ale jsem jízdou velmi příjemně překvapen. Je to zvíře! :D

...něco na té radě měnit palivový filtr po 500-1000km na E85 bude. Líh čistí!

Zatím!
It's a different kind of economic recovery. The kind where bankers steal trillions and you don't have a job.

Uživatelský avatar
nexer
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 03. kvě 2012 22:06:13

Peugeot 106 - svíčky demontáž a přestavba na E85

Příspěvek od nexer »

Update: Provedl jsem kontrolu svíček a jejich očištění. Přikládám fotku - omluvte prosím kvalitu, mobil nemá focus.

Zde je ukázka zvuku motoru po vyčištění při poměru přibližně 8:1 pro E85. Motor má znatelnou prodlevu při rychlém sešlápnutí plynového pedálu ve volnoběžných otáčkách.
http://www.youtube.com/watch?v=hz_7j2bEgkE
Přílohy
Zapalovací svíčka NGK BCP6E před očištěním po několika tisících kilometrech na E85 v různých poměrech. (Svíčka předtím jezdila nezjištěnou dobu na N95.)
Zapalovací svíčka NGK BCP6E před očištěním po několika tisících kilometrech na E85 v různých poměrech. (Svíčka předtím jezdila nezjištěnou dobu na N95.)
svicka_NGK.jpg (103.23 KiB) Zobrazeno 8171 x
It's a different kind of economic recovery. The kind where bankers steal trillions and you don't have a job.

Odpovědět