Podivné chování dipleje při startu - skrytá vada?

1993 - 2003
Odpovědět
MrEnter
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. zář 2012 18:53:53

Podivné chování dipleje při startu - skrytá vada?

Příspěvek od MrEnter »

Dobrý den,

vyhlédl jsem si Peugeot 307 rv. 97 jako moje nové přibližovadlo do práce, ale u tohoto konkrétního kusu se mi nezdají některé věci, proto bych Vás, majitele tohoto vozu, poprosil o zhodnocení zda to tak má být.

Po otočení klíčku na displeji bliká ikona klíče a zároveň "-0". Na videu je dále vidět, že po nastartování bliká kontrolka airbagů. Prodejce navíc nesouhlasil s připojením na diagnostiku v nezávislém servisu, proto jsem také odešel s nepořízenou, přesto mi auto stále leží v myšlnkách a proto bych se rád zeptal co znamená nápis na displeji.

Pro lepší znázornění příkládám video zmíněného stavu. http://www.youtube.com/watch?v=z7FMl8CTzXQ&feature=plcp

Uživatelský avatar
čakom
Příspěvky: 130
Registrován: sob 13. lis 2010 19:41:13
Bydliště: JM

Podivné chování dipleje při startu - skrytá vada?

Příspěvek od čakom »

ten klič a -0 bude interval vymeny oleje. bud to předchozi majitel při vymene nenastavil aby to odpočitavalo novej interval nebo už vypršel nastavenej interval a je potřeba vymenit olej.
u toho airbagu težko řict. bud muže byt nekde jen špatnej kontakt, spatnej kroužek pod volantem, chybejici nejakej bag nebo špatna jednotka. vic by určite prozradila diagnostika ale když prodejce nechce toto podstoupit
pug 406 XU7JP4
euroscene.net ..the lowest club in czechoslovakia

Odpovědět