Koupě 206ky

1998 - ....
Odpovědět
Uživatelský avatar
Elgiard
Příspěvky: 1
Registrován: pát 20. led 2012 21:20:39

Koupě 206ky

Příspěvek od Elgiard »

Zdravím, mám možnost koupit Peugeot 206 (kombi) 2.0 HDI, 66 kW, rv.2002, tak bych se chtěl zeptat na vaše zkušenosti, rady apod. Zajímala by mě spolehlivost, spotřeba, a tak vše okolo. Prostě abych do toho necpal jenom všechny peníze a pořád to nestálo v servise. Hlavně mě jde o to, aby mě auto přepravilo z bodu A do bodu B. Díky všem za odpovědi :)
El.

pospatucin
Příspěvky: 5
Registrován: sob 04. úno 2012 21:16:19

Koupě 206ky

Příspěvek od pospatucin »

zdarec, mám to samé akorát sw, je to pohodový auto, akorát bacha je to prcek, mám ho 4 roky a zatím potíže nebyly, je to z francie po bouračce, jezdí s tím manželka, letos se mi objevil první problém - nechce startovat v těchhle mrazech, zatím jsem na to nepřišel, ale chci na to přijít, jinak jezdí tak kolem 6,5 - 7 litrů, na dálnici se dá jet stabilně kolem 160, spotřeba je samozřejmě vyšší, jinak rozvody se dělají při normální zátěži až ve 160 tisících, takže pohoda, kromě těch startů s tím nic nebylo, vevnitř je to tichý, na silnici to sedí dobře, ovládání je pohodové, sezení pohodlné, klima funfuje dobře, děcka ještě nachlazený nebyly, takže v podstatě takový nenáročný malý auto

306
Příspěvky: 9
Registrován: stř 14. bře 2012 14:31:45

Koupě 206ky

Příspěvek od 306 »

A este jedna mala rada pozri si na nom zadnu nápravu ci nejdu kolesa do A-cka lebo repasovana zadna naprava stoji okolo 200 euri :D
Peugeot 306 1.9TD intercooler-anjelik
Skoda Felicia 1.3MPi-ex

Odpovědět