Vana na močovinu, při rychlém řazení umře

2000 - 2012
Odpovědět
Jeny
Příspěvky: 1
Registrován: stř 06. kvě 2015 20:37:32

Vana na močovinu, při rychlém řazení umře

Příspěvek od Jeny »

Dobrý den,

mám peugeot 307 SW 2,0 hdi - 79 kw rv. 2003 najeto cca 230 tkm

1.
Mám dotaz kde se dá sehnat vana na močovinu (popřípadě další díly) - popřípadě čištění filtru pevných částic - mechanik zjistil že u auta není.

2.
Pokud chci někoho rychle přejet - opravdu to honím a rychle řadím tak při přeřazení auto prostě umře, probliknou všechny kontrolky a s autem dojedu tak akorát ke krajnici. Auto jde tak cca po 5 minutách znovu nastartovat a normálně jede : displej pak píše Antipolution Fault
-> při klidné jízdě mohu jet s autem klidně 100 km a vše je v pohodě ale pokud chci rychle přejet byť pomalý traktor tak auto umře

- auto na diagnostice hlásilo chybu na Váha vzduchu a lambda sonda, ale myslí si, že to pouze hlásí jako návaznost něčeho co je špatné - bohužel nepřišel na to co - podezření špatný motorek vysokotlakého čerpadla - ale mělo by být OK, nebo rele box (vedle řídící jednotky)

Tech stav: nové veškeré oleje a filtry, olej 5w40, vstříky čištěny minulý podzim (cca 3tkm) rozvody rok a půl zpátky (cca 15 tkm)

Tak nějak jsem bezradný a mechanik mi auto vrátil že neví a není si jistý a nechce mi něco špatně udělat nebo zbytečné vyměnit drahé dílky, které by můj problém nevyřešily (tak snad po 2. mechanicích, kteří byli opravdu špatní snad mám štěstí na normálního mechanika)
Moc děkuji za rady a odkazy

Odpovědět