nejde nastartovat

1993 - 2003
Odpovědět
viktor006
Příspěvky: 1
Registrován: sob 17. zář 2011 15:02:26

nejde nastartovat

Příspěvek od viktor006 »

čau ve spolek,
souseda zlobí 306 sedan 1,4 benzin a má tam pravdě podobně něco s tim bezpečnostním kódem protože po stranách jsou dvě kontrolky zelená a červená a obě svítí po otočení klíčku do starovací polohy a je u toho ještě cvaknutí od motoru. poradí někdo něco ? díky moc Viktor

denny
Příspěvky: 14
Registrován: úte 14. čer 2011 22:18:19

nejde nastartovat

Příspěvek od denny »

Immo neotevře jednotku.Diagnostika závady.
www.ase-dedic.com
Diagnostiku máme téměř na jakýkoli vůz.Tech 1,Tech 2,Supervag,BMW GT1,Bosch KTS,Sykes Pickavant,motortester Hermann.

Trezz
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. říj 2011 9:38:22

nejde nastartovat

Příspěvek od Trezz »

Ahoj, nechci zkládat nové téma. Mám problém s nastartováním Peugeota 306 r.v.94, 1.4 55kW. Při jízdě se mi stalo, že se mi rozvítila kontrolka poruchy motoru. Po dvou dnech jsem chtěl ráno nastartovat. Ze začátku to chytlo, ale hned chcíplo. To se opakovalo asi 5x a pak už jenom točil startér, ale motor nenaskočil. Kontroloval jsem jestli někde nenavlhly kontakty, dobil jsem pro jistotu baterku, to nepomohlo. Někde jsem četl, že může být chyba v palivovém čerpadle. Ale když otočím klíčkem, tak slyším že začne hučet, ikdyž se po vteřině zase vypne. Nesetkal se někdo s tímto problémem? Potřeboval bych aspoň navést kde hledat. Díky. :roll:

Uživatelský avatar
čakom
Příspěvky: 130
Registrován: sob 13. lis 2010 19:41:13
Bydliště: JM

nejde nastartovat

Příspěvek od čakom »

a co diagnostika když se ti rosvtila kontrolka?
čerpadlo po natlačeni benzinu vypne
pug 406 XU7JP4
euroscene.net ..the lowest club in czechoslovakia

Trezz
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. říj 2011 9:38:22

nejde nastartovat

Příspěvek od Trezz »

Tak problém asi vyřešen. Auto parkuju ve svahu a jak bylo nakloněno, tak čerpadlo nenasálo benzín, je pravda že jsem dojížděl na rezervu. Jakmile se auto dostalo na rovinu, tak nastartovalo. :?

Odpovědět