2,0 hdi, 66 kW, v mrazech nechce startovat, kde je chyba????

1998 - ....
Odpovědět
pospatucin
Příspěvky: 5
Registrován: sob 04. úno 2012 21:16:19

2,0 hdi, 66 kW, v mrazech nechce startovat, kde je chyba????

Příspěvek od pospatucin »

Zdarec, poradí někdo??? hdi nechce startovat v mrazivých dnech

pospatucin
Příspěvky: 5
Registrován: sob 04. úno 2012 21:16:19

2,0 hdi, 66 kW, v mrazech nechce startovat, kde je chyba????

Příspěvek od pospatucin »

palivo v pohodě, aditiva taky, palivový filtr nový, baterie nová, čerpadlo naftu podává až za filtr, žhaviče poctivě demontovány a odzkoušeny, relátko taky funguje, v těch mrazech to prostě strašně ztěžka točí až pohasíná display, jeden tvrdí že je načatej startér, druhej že blbne vysokotlaký čerpadlo, no tak nevím, pokud byste někdo věděl poraďte, jakmile ho donutím nastartovat tak jezdí normálně, takže dík za odpovědi

Andrejka
Příspěvky: 2
Registrován: úte 07. úno 2012 15:07:20

2,0 hdi, 66 kW, v mrazech nechce startovat, kde je chyba????

Příspěvek od Andrejka »

Ahoj,,

mám úplně to samé auto a měla jsem i úplně stejný problém, když jsem přišla k autu v mraze ,že pojedu taak jsem párkrát nažhavila a když jsem chtěla nastartovat tak mi pozhasínaly budíky a nic. Naftu mám v pohodě a koupila jsem si aditiva takže naftou to také nebylo. Baterka ta byla taková slabší tak jsme koupili novou, mno a co se nestalo nic,,, teda narozdíl od předchozích pokusů alespoň točila baterka, ale nenastartovali jsme vůbec ani přes kabely.... Pak jsme jeste koupili nové žhavičky a startuje jako fík. Tak držím palce aby jsi také takhle dobře dopadl.

mode
Příspěvky: 3
Registrován: pon 13. úno 2012 19:28:14

2,0 hdi, 66 kW, v mrazech nechce startovat, kde je chyba????

Příspěvek od mode »

Pokud maš tlaki valcu v poho šel bych do starteru protože otačy starteru jsou velmi duležité.Vím že se to nemá ale skus to rostahnout tak na 3 stupen a poznaš jestli to chitne hned na metru je to nejspíš starterem.

pospatucin
Příspěvky: 5
Registrován: sob 04. úno 2012 21:16:19

2,0 hdi, 66 kW, v mrazech nechce startovat, kde je chyba????

Příspěvek od pospatucin »

zdar, je pravda že v těch -15 to fakt hodně blbě točí až pohasíná display, říkal jsem si jestli ten starter nemá velkej odběr, no rozeberu a uvidím, dík za radu

Odpovědět