Za jízdy se mi u 307 rozsvecuje kontrolka airbagu pasazera

Vše co se týká techniky, zapojení, ND
Odpovědět
Cerberus666cz
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. srp 2015 20:20:00

Za jízdy se mi u 307 rozsvecuje kontrolka airbagu pasazera

Příspěvek od Cerberus666cz »

Zdravím lidi. Mam takovy problem a nikde na Googlu jsem nenašel nikoho kdo ma stejný a proto jsem založil nové vlákno. Koupil jsem 307 SW. Všechno bylo v cajku dokud jsem neměnil baterii. Jelikož kabel od baterie byl hrozne zamotany mezi kabely od řidici jednotky tak jsem odpojil baterii a musel jsem odpojit konektory řidiči jednotky abych ten kabel vymotal a nebyl tak napnuty. Od te doby co jsem to zapojil je sice vše funkcni az na to ze když někoho vezu a jedu po městě tak se mi jednou za cas při tom popojizdeni v zácpě rozsvítí kontrolka vypnutí airbagu spolujezdce a musím pak vypnout motor a ten airbag přes ten zámek vypnout a zapnout a pak to zmizí. Nevim jestli to s tim ma spojitost ze jsem odpojoval tu jednotku ale děla to od te doby. Jsem z toho na mrtvici a je divné ze to nedělá když jedu treba delší trasu ale v tom městě když poskakuju v zácpě. Napadlo me jestli nemůže byt v háji ten zámek airbagu a něco se v něm treba hne když poskakuju v kolone. Nemáte nekdo nějaké řešení ?

Odpovědět