zhasináni motoru

1998 - ....
Odpovědět
Scricty
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09. srp 2015 20:59:45

zhasináni motoru

Příspěvek od Scricty »

Zdravim pánove.Mám Peugeot 206 1.4 benzin.Mám problemy z nastartovaním auta.Při startu mi vždy 3x auto zhasne ale pak už jede normalně bez problemu.V servisu mi řekli že mám čerpadlo v nadrži špatne ale i po výměně mám stále stejny problem.Nesekla se někdo stím náhodou? díky za každou radu

luky
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. zář 2016 20:30:47

zhasináni motoru

Příspěvek od luky »

Ahoj,mam ten stejny problem.mam 206 ,1,4 i. A jakmile je studeny motor a nastartuju tak mi auto chcipne pak nastartuju hned znovu a v pohode.a nebo nastartuji napoprve ale auto zacne jakoby cukat trva to cca 10 vterin a pak prestane a jrdu v pohode.jakekoliv dalsi nastartovani pri zahratem motoruabsolutne bez problemu a nadrc.budu rad za kazdou radu.diky.

panoz
Příspěvky: 3
Registrován: ned 02. říj 2016 9:30:26

zhasináni motoru

Příspěvek od panoz »

Ahoj. Zdědil jsem tento model bohužel se stejným problémem a tak se chci zeptat jestli už jste to nějak vyřešili.Já zkusím vyměnit pal. filtr.

luky
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. zář 2016 20:30:47

zhasináni motoru

Příspěvek od luky »

Chlapi uz jsem nestastnej.prachy jen litaji.vymenil jsem svicky,cidlo teploty chladici kapaliny,cidlo volnobehu,cidlo sani.palivovou listu,a.furt to same.diagnostika nic neukazuje.mechanik uz je taky nestastnej.jak jste pokrocili vy?

luky
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. zář 2016 20:30:47

zhasináni motoru

Příspěvek od luky »

Resily jsme jestli to neni čerpadlo,ale to by delalo pry stale a ne jen obcasne.dalsi napad jestli to neni katalyzatorem.jeden borec mi rikal ze vymenil hh.skrtici klapku a bylo po problemu.hledal jsem na svem peugeotu palivovy filtr a s mechanikem jsme jej nenasli.u nekterych modelu byl ze spod auta pod nadrzi.doufam ze na to nekdo prijde nez nas to bude stat dalsi a dalsi prachy.

panoz
Příspěvky: 3
Registrován: ned 02. říj 2016 9:30:26

zhasináni motoru

Příspěvek od panoz »

Takže problém vyřešen ,výměna pal. filtru a dvakrát vyčištěná pal. soustava přípravkem STP, nové svíčky a filtry. Nakopnu a jedu.
P.S. Tohle fórum je úplně mrtvé, lidi nespěte.

ONDER138
Příspěvky: 2
Registrován: pon 07. srp 2017 16:44:02

zhasináni motoru

Příspěvek od ONDER138 »

S tím, že je mrtvé máš pravdu. Jsem tu nový, ale málokdo na něco odpoví, jen prohíží :(

krulec
Příspěvky: 3
Registrován: ned 25. úno 2018 15:44:54

zhasináni motoru

Příspěvek od krulec »

Tak tenhle problém má i má žena se svou 206 1,4, už jsme vyměnili vše co se tady píše, jen né ten palivový filtr, ale to si myslím, že by takový problém na starosti mít nemělo, když jde motor v pohodě do otáček, jede klasicky, jen chcípá atd... Ještě vím že podle diagnostiky ukazuje špatně čidlo nasávaného vzduchu, jen to bohužel nemůžu nijak najít, tak kdo ví muže poradit. díky

Odpovědět