TURBO nejde

2000 - 2012
Odpovědět
Karlito92
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. dub 2014 14:10:13

TURBO nejde

Příspěvek od Karlito92 »

Ahoj lidi potřebuju radu. Mám 307 sw 2.0 HDi 100kW r.v. 2005 a včera jsem se pustil do výměny startéru ve finále se zjistilo že stačí starter vyčistit. A u téhle výměny jsem sundaval hadice sání, intercooleru a rozmontoval jsem airbox. Když jsem vrátil zpátky startér začal jsem vracet i jednotlivé hadice, utahoval jsem spony, air box jsem smontoval zpět a vrátil čidlo které je na něm. Večer jsem s autem ještě cca 5 km jel a pak ho nechal přes noc stát. Dnes ráno jsem přišel do auta nastartuju nechám zahřát motor a vyrazil jsem a TURBO nic. Ani neťukne. Zase se mi zdá divné že by odešlo ze dne na den a neprotestovalo už dřív. Je pravda že bylo slyšet a ve filtru bylo trošku oleje ale šlapalo normálně. Proto si myslím že jsem včera při demontáži hadic a air boxu udělal něco špatně. Hadice jsem tak zběžně kontroloval a všechno sedí jak má. Můžete mi prosím někdo poradit. Už jsem z toho auta zoufalej od tý doby co jsem ho koupil tak do něj jenom dával neskutečný peníze. Předem děkuji za rady a odpovědi.

Odpovědět