Vyvážka na poloose?

1998 - ....
Odpovědět
Pandrhola
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 15. zář 2016 22:28:11

Vyvážka na poloose?

Příspěvek od Pandrhola »

Zdravím,

jsem ve na foru prvně, protože jsem narazil na problém, který se mi nedaří vyřešit sám pomocí googlování, kde se proklikáváním vždy dopídím k odpovědi. Tak snad se mi to podaří zde.


Mám Peugeot 206 SW, 1.6, 80kw, 2004. Nedávno mi něco začalo hučet u předních kol. Vzhledem k tomu, že jsem letos měnil destičky a pravé ložisko(a také to jako špatné ložisko zvukem nepřipomínalo), tak mi bylo záhadou, co to je zase je.

Vzal jsem to k mechanikovi, projeli spolu, potvrdil, že to je divnej hukot, ale nic mu to nepřipomíná. Zkontroloval kola, ty byly v pořádku. Tak to začal prozkoumávat víc a došel k závěru, že je možné, že upadla Vyvážka na poloose (slovo vyvážka bylo pro mě zcela nové :D). Že na místě, kde bývá, je takovej divnej flek, jakoby tam něco předtím bylo a odpadlo, tomu zvuku by to odpovídalo.

Ale! Není si jistej, jestli vyvážku tento typ má. Jiný důvod nezjistil, tak mi poradil, abych našel podobné auto a kouknul se, jestli tam vyvážka je nebo s tím jezdit, dokud se to neprojeví víc.

Bohužel nemám nikoho s obdobným peugetem a spojeni poloosa vyvazka je pro internet španělská vesnice a nic kloudnýho jsem k tomu nenašel.

Proto bych se chtěl zeptat. Má tento peuget vyvážku na poloose? Pokud ano, kde bych mohl najít nějaké údaje, například o gramáži. Dá se to někde koupit nebo musím projet vrakáče?


Moc děkuji za pomoc!!

Odpovědět