Peugeot tuning

Jak upravit Peugeot
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 112
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Peugeot tuning

Příspěvek od admin »

Osobne preferuji spise prakticky a funkcni nez dat na auto kilo plastu ktery jsou akorat pro smich. Pokud najdete na netu zajimave upravene peugeoty muzete je davat do teto sekce 8-)

Uživatelský avatar
čakom
Příspěvky: 130
Registrován: sob 13. lis 2010 19:41:13
Bydliště: JM

Peugeot tuning

Příspěvek od čakom »

pug 406 XU7JP4
euroscene.net ..the lowest club in czechoslovakia

Volnykamil
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. led 2021 20:09:40

Re: Peugeot tuning

Příspěvek od Volnykamil »

Koupil jsem jako první auto peugeot 207, chtěl bych si ho trochu upravit. Máte nějaké rady? upravoval jste někdo toto auto? kde kupujete doplňky a díly?

Stastnyjiri
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. led 2021 15:56:43

Re: Peugeot tuning

Příspěvek od Stastnyjiri »

Hledáte něco konkrétního na své auto? já jsem ho dost dobře vyladil, když jsem si objednal potahy do auta na míru. Vypadá to fakt dobře a seženete je do 4 tisíc. Jsou dělané ručně, takže opravdu kvalita, která na sedačkách dobře drží

Volnykamil
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. led 2021 20:09:40

Re: Peugeot tuning

Příspěvek od Volnykamil »

Potahy na míru? to se dělá? jak to vypadá?? to jste si mohl vymyslet i vlastní design a barvu potahu? jak dlouho to trvalo, než to někdo vyrobil?

Stastnyjiri
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. led 2021 15:56:43

Re: Peugeot tuning

Příspěvek od Stastnyjiri »

Vypadají opravdu profesionálně a navíc opravdu perfektně drží na sedačkách, doporučuji se podívat na stránky obchodu autohotarek .cz, kde si můžete potahy na míru objednat. Ano, můžete si vybrat barvu jednotlivých částí potahu a dokonce i vzor potahů. Dělají se na míru ručně, takže je potřeba počítat s tím, že na ně budete chvíli čekat. Já jsem je měl hotové za 4 týdny.

Odpovědět