problém se startovaním

1987 - 1999

Moderátor: casperx

Odpovědět
Karluči :-P
Příspěvky: 2
Registrován: ned 25. bře 2012 21:03:03

problém se startovaním

Příspěvek od Karluči :-P »

Ahoj lidi snažil jsem se tu najit něco podobného ale marně... mám problem se startováním. Dnes jsem jel z rodinkou na výlet do Karviné všechno bylo v pohodě do té doby než jsem dojel na misto a vypnul motor. po třech hodinách jsem normalně nastartoval a ted že se rozjedu, nakonec mi to chciplo tak jsem zkoušel nastartovat a podporoval jsem to plynem tak to chytlo ale jakmile jsem jel do kopce tak mi to zdechlo znova a pak už v kopci se mi to nepodařilo nastartovat. sjel jsem zpatky, chvilku počkal a zkusil znova ale už to nechytlo vubec ani když jsem to podporoval plynem... nalil jsem tam benzin ptž to ukazovalo min. množství. ted už tam benzín je. Nevite čím by to mohlo být zpusobeno že mi to nenastartuje??? :( :( :( Díky moc za rady

PS: je to peugeot 405 1.4 55 kw karburator

Uživatelský avatar
Max
Moderátor
Příspěvky: 71
Registrován: pát 14. led 2011 23:05:57

problém se startovaním

Příspěvek od Max »

čerpadlo vrčí????, protože jestli často jezdíš na minimum v nádrži tak to mohlo odejít.
PEUGEOT 205 1.1 XR prodáno
PEUGEOT 205 1.6 GTI Bohužel už není
PEUGEOT 205 1.9 XSD prodáno
PEUGEOT 205 GTI vyběhla klika prodáno
PEUGEOT 309 GTI 75 Kw prodáno
PEUGEOT 205 GENTRY , Gentrýsek
PEUGEOT 605 SLd Vrakouš
PEUGEOT 205GT prodáno
PEUGEOT 405 D

Karluči :-P
Příspěvky: 2
Registrován: ned 25. bře 2012 21:03:03

problém se startovaním

Příspěvek od Karluči :-P »

Jak jako vrčí?? vím akorát že když dám klíč ve spínačce do polohy kdy se rosvítí všechny kontrolky tak to udělá zvuk jak kdyby se něco točilo pak to utichne a pak jsem vždycky nastartoval. jinak starter se mi normal točí ale nechce to chytnout. bavil jsem se s jednim a řikal že by mohli byt zasrané svíčky od benzinu ale nevim jestli to muže byt ono... jsem z ovy a auto mam až v karviné takže nemám jak to zjistit až po vyplatě tam jedu

petan.66
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. srp 2012 19:41:45

problém se startovaním

Příspěvek od petan.66 »

čerpadlo sice může běžet,ale nedává tlak benzínu,ted nedávno sem totéž řešil u kámoša...

Odpovědět