Peugeot 206 1.4 HDi - Škubání motoru v tahu

1998 - ....
Odpovědět
Peta84
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22. čer 2015 18:32:43

Peugeot 206 1.4 HDi - Škubání motoru v tahu

Příspěvek od Peta84 »

Ahoj.
Mam ted se svym Peugeotem 206 1.4 HDi, rok vyroby 2004, problem s motorem,a to,ze mi zacne v tahu z niceho nic skubat a v posledni dobe po skubnuti motoru,motor za par sekund uplne zhasne,takze musim zastavit,nastartovat a mohu jet dal..
Nejprve mi to delalo 1x za mesic,max. za dva,ale posledni dobou je to cim dal tim castejsi,idkyz jedu napr. treba pouze 20 kilaku..Projevuje se to pouze tak,ze normalne jedu a motor zacne proste skubat-ze zacatku,kdyz to jeste neskubalo,tak mi u 2000 otacek,kdyz sem chtel preradit na vyssi rychlost. stupen,otacky mirne klesly a pak sly zase nahoru..Ted otacky drzi,ale zacalo to skubat.. :(
Nevite prosim nekdo,v cem by mohl byt problem??palivovy,vzduch. filtr vymeneny mam a nedavno mi auto proslo technickou..Mel sem to napojene i na diagnostice,ale pry to tomu servismanovi nic neukazovalo,takze nevim..
Predem moc dwkuji za odpoved!!!

Alo
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18. říj 2015 15:05:21

Peugeot 206 1.4 HDi - Škubání motoru v tahu

Příspěvek od Alo »

Mam podobny problem...

Zdravim vas, som tu uplne novy. Kupil som si Peugeot 206 1.4 HDI, r.v. 2002 (106tis. km) ide super az na jeden detail. Par krat sa mi stalo ze pri rozbiehani mi sklbne motor, zatial som nabehal cca. 400km a urobilo mi to celkovo 5 krat. Vzdy ked som zaradil trojku a pridal plyn, je to take sekundove sklbnutie celym autom. Cital som, ze by to mohlo byt palivovym filtrom.

Budem rad za kazdu radu.

Odpovědět