Peugeot forum a club CZ SK
./forum/?sid=3e318bc34b027828ffd78d01fd1994b7
servořízení
https://www.peugeot-forum.cz/viewtopic.php?f=29&t=174
Stránka
1
z
1
servořízení
Napsal:
stř 06. črc 2011 14:31:57
od
vdousa
Zdravím,můžete mě někdo poradit se servořízením na 307 když ráno vyjedu tak servo je fukční a asi tak půl hodině přestane chodit